wtorek, 12 listopada 2013

Baza rodzin Szlachetnej Paczki otwarta.

To wielkie wydarzenie i zarazem kluczowy moment całej akcji. Otwarcie bazy opisów miało miejsce w nocy z 15 na 16 listopada. Od tej chwili każda z rodzin naszej gminy, która została włączona do projektu ma szansę na znalezienie Darczyńcy-osoby, która zmieni jej świat na lepsze. Opisy rodzin zostały opublikowane na stronie www.szlachetnapaczka.pl i to właśnie tam każdy zainteresowany może odnaleźć rodzinę, której zechce pomóc.

Darczyńcą może zostać każdy. Pomoc polega na przygotowaniu paczki według określonej listy potrzeb. W tym roku wolontariusze rejonu Miedziana Góra-Zagnańsk- Mniów odwiedzili ponad 50 rodzin, a każda z nich jest inna, ma inne problemy i potrzeby, nie ma więc dwóch takich samych list.
Paczkę można przygotować wspólnie z rodziną, znajomymi czy kolegami z pracy. Przygotowanie paczki jest niesamowitą okazją, aby spędzić wspólnie czas, robiąc przy tym coś dobrego dla innych. Ten prezent sprawia, że rodzina może poczuć się wyjątkowo i wartościowo, dając jej jednocześnie impuls do dalszych zmian w ich życiu.
Stając się Darczyńcą, stajesz się jednocześnie Bohaterem, bo poprzez swoje działania zmieniasz świat na lepsze!

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Liderem Rejonu, Piotrem Popielem, pod numerem telefonu 884 986 600.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz