wtorek, 29 stycznia 2013

Eurodeputowani Solidarnej Polski wstawiają się za pokrzywdzonymi przez wymiar sprawiedliwościZapraszam na konferencję prasową, której tematem będą interwencje eurodeputowanego Jacka Włosowicza do Ministra Sprawiedliwości Pana Jarosława Gowina i Prokuratora Generalnego Pana Andrzeja Seremeta, w sprawie mieszkanki Sochaczewa, która została pokrzywdzona w skutek niesłusznie przeprowadzonej na jej osobie egzekucji komorniczej. O tej bulwersującej opinię publiczną sprawie w ostatnim czasie wielokrotnie informowały media.
Konferencja dotyczyła będzie wypowiedzi Ministra Sprawiedliwości Pana Jarosława Gowina, w kontekście faktów związanych z sytuacją gdzie Ministerstwo Sprawiedliwości było informowane w przedmiotowej sprawie na długo wcześniej niż ta stała się medialna, a pokrzywdzona doczekała się właściwych reakcji organów Państwa.
Pismo z interwencją eurodeputowanego Jacka Włosowicza, jak i odpowiedź na nie, przekazane zostaną Państwu podczas konferencji.
W konferencji uczestniczyli będą Poseł do Parlamentu Europejskiego Jacek Włosowicz, oraz prawnicy z biura europosła, którzy prowadzili sprawę.
Konferencja odbędzie się w dniu jutrzejszym (tj. środa, 30.01.2013r.) o godz. 10:00 w biurze Posła do Parlamentu Europejskiego Jacka Włosowicza, przy ul. Św. Leonarda 9 w Kielcach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz