sobota, 2 marca 2013

Trzecia edycja Turnieju Seniorów za nami. Relacja i Galeria

Dnia 2 marca2013 16 drużyn stanęło do rywalizacji w trzeciej edycji Pucharu Stowarzyszenia "Wszyscy Razem" oraz Radnego Powiatu. 3 edycję tradycyjnie zorganizowaliśmy z Radnym Powiatu Tomaszem Zbrogiem, jednkaże w tym roku swoją obecnością na turnieju zaszczycili nas również dyrektor Śzpn Maciej Cender, ufundował On również nagrodę w postaci koszulki Reprezenatacji Polski. Niestety z powodów służbowych nie mogło być z nami Posła do Parlamentu Europejskiego Jacka Włosowicza jednakże nie zapomniał On o zawodnikach i przygotował upominek w postaci piłki Jak co roku turniej został rozegrany w hali należącej do Szkoły Podstawowej w Zaborowicach. Pierwsza faza turnieju rozegrana została w czterech grupach gz których wychodziły dwie najlepsze drużyny z każdej. Sytuacja po fazie grupowej wyglądała następująco. W kolejności miejsce, nazwa drużyny, punkty, bramki strzelone i stracone.

Grupa A                                       
1.Granat Borki 7 5:2             
2. Płomień Wólka Kłucka 5 11:5
3.Korsarz Pieradła  4 7:6                   
4. 'victoria Trampkarze 0 2:12          

   Grupa B                                              
 1.Victoria Junior  7 5:2           
 2.Bar Zaborowice 5 5:3        
 3. Pępice   4   6:6                            
 4. Mirek Gębski i Przyjaciele 0 2:9                      

   Grupa C
   1. FC Chyby 7 6:0
    2. OSP Mniów 4 4:6
   3. Węgrzynów     4 7:3
    4. Płomień Pieradła 1 3:11Grupa D
1 Adamów 6 8:8
2.AC Pajace 6 10:9
3Kozów 3 5:6
4 Zryw Zaborowice 3 4:6

Po emocjach rundy grupowej i drobnym poczęstunku zafundowanym przez Piekarnię Zaborowice nastała pora na fazę pucharową. Drużyny, które zwyciężyły swoje grupy zostały rozstawione tak by trafily na teoretycznie słabszych przeciwników. W ten sposób rozlosowaliśmy następujące pary ćwierćfinałowe. Od razu podaję wyniki meczy:

Granat Borki - Bar Zaborowice 2:1
Victoria Junior - Płomień Wólka Kłucka 2:3
FC Chyby - AC Pajace 1:0      
Aadamów - OSP Mniów 1:2

Zwycięzcy rywalizowali ze sobą następnie w parach pólfinałowych. Zwycięzcy awansowali do wielkiego finału. Zespoły które przegrały rozegrały finał pocieszenia czyli mecz o 3 miejsce

Granat Borki - FC Chyby 0:2
Płomień Wólka - OSP Mnió 4:1

W meczu o 3 miejsce Granat Borki okazał się lepszy od OSP Mniów wygrywając 4:1. W finale, po niesamowitym jeśli chodzi o umiejętności  spotkaniu FC Chyby pokonały Płomień Wólka Kłucka 4:1.

Serdecznie dziękuje za udział wszystkim zawodnikom. Radnemu Powiatu Tomaszowi Zbrogowi za współorganizację. Posłowi Jackowi Włosowiczowi oraz Radnemu Łukaszowi Królikowi i Panu Dyrektorowi Śzpn Maciejowi Cendro. Sebastianowi Adachowi oraz Ryszardowi Kędzierskiemu za ufundowanie poczęstunku. Dyrektor SP Zaborowice Barbarze Krasowskiej za udostępnienie hali sportowej. Strażakom z OSP KSRG Zaborowice za udostępnienie opieki medycznej. Galerię można obejrzeć tutaj >>>>>Galeria<<<<< i tu >>>>>>Galeria<<<<<<<

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz