sobota, 23 lutego 2013

Trzecia edycja pucharu juniorów za nami. Wyniki i Galeria

Dnia 23luty 2013 12 drużyn stanęło do rywalizacji w trzeciej edycji Pucharu Stowarzyszenia "Wszyscy Razem" oraz Radnego Powiatu. 3 edycję tradycyjnie zorganizowaliśmy z Radnym Powiatu Tomaszem Zbrogiem, jednkaże w tym roku swoją obecnością na turnieju zaszczycili nas również Poseł do Parlamentu Europejskiego Jacek Włosowicz oraz Burmistrzyni Stąporkowa Dorota Łukomska. Jak co roku turniej został rozegrany w hali należącej do Szkoły Podstawowej w Zaborowicach. Pierwsza faza turnieju rozegrana została w trzech grupach z których wychodziły dwie najlepsze drużyny z każdej plus dwie najlepsze drużyny z miejsc trzecich. Sytuacja po fazie grupowej wyglądała następująco. W kolejności miejsce, nazwa drużyny, punkty, bramki strzelone i stracone.

Grupa A                                       
1.Granat Borki I 9 10:4                 
2. Heros Węgrzynów 6 13:5        
3.FC Mniów    1 7:12                   
4. Grom Lisie Jamy 1 6:16
         
   Grupa B                                              
 1.Płomień Wólka Kłucka 7 9:2           
 2.Victoria Mniów II 6 20:2         
 3. Iskra   3    4:15                               
 4. OSP Mniów 1 2:14                        

   Grupa C
   1. Zryw Zaborowice 6   7:2
   2. Victoria Mniów Junior 6   8:3
   3. Granat Borki II     3    7:9
   4. Pieradła                3    4:6

Po emocjach rundy grupowej i drobnym poczęstunku zafundowanym przez Piekarnię Zaborowice nastała pora na fazę pucharową. Drużyny, które zwyciężyły swoje grupy oraz najlepsza drużyna z miejsca 2 zostały rozstawione tak by trafily na teoretycznie słabszych przeciwników. W ten sposób rozlosowaliśmy następujące pary ćwierćfinałowe. Od razu podaję wyniki meczy:

Victoria Mniów Junior - Victoria Mniów II5:7 
Płomień Wólka Kłucka - Iskra 7:1
Zryw Zaborowice- Heros Węgrzynów 4:2        
Granat Borki I - Granat Borki II 2:0

Zwycięzcy rywalizowali ze sobą następnie w parach pólfinałowych. Zwycięzcy awansowali do wielkiego finału. Zespoły które przegrały rozegrały finał pocieszenia czyli mecz o 3 miejsce

Victoria Mniów II - Płomień Wólka Kłucka 1:1 K 3:1
 Zryw Zaborowice - Granat Broki I 1:4

W meczu o 3 miejsce Zryw Zaborowice okazał się lepszy od Płomienia Wólka Kłucka wygrywając 5:0. W finale, po niesamowitym jeśli chodzi o umiejętności i dramaturgię spotkaniu Vitoria Mniów II pokonała Granat Borki I remisując w regulaminowym czasie gry 3:3 i wygrywając w karnych 10:9.

Serdecznie dziękuje za udział wszystkim zawodnikom. Radnemu Powiatu Tomaszowi Zbrogowi za współorganizację. Posłowi Jackowi Włosowiczowi oraz Burmistrz Dorocie Łukomskiej za możliwość wspólnego kibicowania. Sebastianowi Adachowi oraz Ryszardowi Kędzierskiemu za ufundowanie poczęstunku. Dyrektor SP Zaborowice Barbarze Krasowskiej za udostępnienie hali sportowej. Strażakom z OSP KSRG Zaborowice za udostępnienie opieki medycznej. Galerię można obejrzeć tutaj >>>>>Galeria<<<<< i tu >>>>>>Galeria<<<<<<<

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz