niedziela, 9 lutego 2014

4 edycja Pucharu Juniorów rozegrana. Poprzeczka coraz wyżej :)

Dnia 8 luty, na hali przy Szkole Podstawowej w Zaborowicach rozegrana została 4 edycja Pucharu Stowarzyszenia Wszyscy Razem oraz Radnego Powiatu Tomasza Zbróga w kategorii junior. W turnieju udział wzięło 13 drużyn z gmin Mniów, Zagnańsk, Smyków oraz Stąporków. Turniej również został objęty wieloma patronatmi. Patronat medialny nad zawodami objęły redakcja Echa Dnia oraz TVP Kielce. Patronat Honorwy nad zawodami objęli Poseł do Parlamentu Europejskiego Jacek Włosowicz, Starosta Powiatu Kieleckiego Zdzisał Wrzałka a takze firmy Trofex i Szkoła Jazdy Mobilek oraz Kielecki Futbol Drużyny podzielone zostały na 3 grupy po 4 drużyny w dówch oraz w jednej 5. Awans uzyskały dwie najlepsze drużyy z grupy plus 2 z 3 miejsc Po fazie grupowej wyniki wyglądały nastepująco.

4. Chyby 0 4-11

Mecze fazy pucharowej wyglądały następująco. W Fazie ćwierć finałowej: Pieradła - Iskra Bagdad 4:1; Victoria II Mniów- Grom Lisie Jamy 11:2; Zryw Zaborowice - Granat I Borki 0:1; Mirek Gębski Junior Team- Heros Węgrzynów 2:5. Faza półfinałowa: Victoria II Mniów - Pieradła 3:3 karne 0-1; Granat I Borki- Heros Węgrzynów 2:4. W meczu o 3 miejsce Victoria II Mniów przegrała z Granatem I Borki 0:1. W finale Heros Węgrzynów pokonał Pieradła 5:2. Najlepsze drużyny dostały w nagrodę puchary oraz bony zniżkowe na kurs prawa jazdy w Szkole Jazdy Mobilek. Turniej był czwartą edycją zawodów. Najlepszy zawodnik finału Karol Opara (Heros Węgrzynów) otrzymał w nagrodę saszetkę sportową oraz getry ufundowane przez Kielecki Futbol. Po raz kolejny udało nam się zorganizować fantastyczne zawody. Śmiało możemy powiedzieć że turniej urósł do miana największego w naszej gminie. Oprócz pozyskania wielu partnerów udało nam się również skupić wiele drużyn, które występują regularnie oraz te które dopiero debiutują. Wokół zawodów powstałą fantastyczna sportowa otoczka, którą żyją nie tylko zawodnicy ale i kibice. Dziękujemy za walkę wypowiadają się organizatorzy Radny Powiatu Kieleckiego Tomasz Zbróg, oraz członkowie Stowarzyszenia Wszyscy Razem. Za rok chcemy przenieść turniej na kolejny poziom :) >>>>Galeria<<<<